Porady eventowe

Jak powinna wyglądać impreza plenerowa?

Pierwszy roczek dziecka, 40-tka męża, czy Dzień Dziecka dla dzieciaków? Każda z tych chwil jest dla Ciebie jedną z najważniejszych w życiu.

Chcesz aby wszystko było, jak to mówią, na najwyższy połysk. Jednak od czego zacząć? Postaramy się doradzić, o czym powinnaś pamiętać, aby impreza plenerowa się udała i została w pamięci gości na długo.

Namioty

Zakładamy że posiadasz kawałek własnego terenu, gdzie impreza plenerowa będzie zlokalizowania. Jak wiadomo, pogoda w Polsce potrafi spłatać figle. Pierwsza sprawa to zabezpieczenie gości na wypadek deszczu lub zbyt silnego słońca. Łatwo rozstawiane namioty z otwieranymi ścianami to element bez którego plenerowa impreza może się nie udać.

Stoły i krzesła, czyli miejsca do jedzenia i siedzenia

Trudno mówić o dobrej zabawie, jeśli biesiadnicy nie zasiądą wygodnie przy wspólnym stole. Cateringowe stoły i krzesła będą idealne do tego celu. Lekkie, łatwo rozstawiane i odporne na zabrudzenia czy uderzenia. Taki zestaw ładnie wygląda i nie ryzykujesz zniszczenia swoich mebli domowych. Najlepiej jeśli firma eventowa ma możliwość dowiezienia mebli swoim samochodem.

Catering – pożywnie i zdrowo

Przechodzimy do kolejnego niezwykle ważnego elementu, jakim jest wyżywienie dla gości. Możesz go zapewnić we własnym zakresie, co będzie się wiązało z długą wyprawą do sklepu, sporym wydatkiem i godzinami spędzonymi na przyrządzaniu kilku dań, przystawek, deserów. Jest też inna możliwość. Możesz wszystkie dania zamówić w firmie eventowo-cateringowej, która gotowe i ciepłe dania dowiezie w odpowiedniej ilości na konkretną godzinę. Takie firmy dysponują profesjonalną kuchnią oraz doświadczonym personelem. Pozostanie Ci tylko cieszyć się faktem, że Twoi goście zostali dobrze nakarmieni, różnorodnymi i zdrowymi daniami.

Urządzenia gastronomiczne

Jeśli jednak masz ochotę dać od siebie, jakiś kulinarny akcent, istnieją w tym przypadku różne możliwości. Robione na żywo frytki, gofry, czy fontanna czekoladowa z owocami, zostaną na pewno docenione przez gości urodzin. Warto również pomyśleć o ciepłych napojach. Warnik to wielki elektryczny termos z kranikiem. Każdy będzie mógł się sam obsłużyć i przygotować sobie kawę lub herbatę.

Muzyka

Na polskiej imprezie dobra zabawa się nie odbędzie, jeśli nie będzie na niej dobrej muzyki. Nagłośnienie w postaci odpowiednich głośników eventowych i sprzętu grającego zapewni wszystkim uczestnikom imprezy idealne tło dźwiękowe. Natomiast, gdy wydarzenie już się dobrze rozkręci, a poziom głośności wzrośnie, wtedy biodra, ręce i nogi same pójdą w taneczny ruch. Takich urodzin nikt nie zapomni!

Scena

Ustawienie podestu scenicznego jest dobrym pomysłem. Szczególnie, jeśli dla solenizanta przewidujesz występ teatrzyku, klauna, czy kuglarzy, taka scena będzie idealną bazą dla występu. A jeśli najlepszy wujek będzie chciał w pewnym momencie dać przemówienie… zapewnisz mu idealne miejsce i oddasz głos.


Wszystkie urządzenia i sprzęty na imprezę plenerową wypożyczysz w dobrej agencji eventowej. Ważne, aby urządzenia były dobrej jakości i w idealnym stanie. Możesz także poprosić agencję eventową, aby zapewniła obsługę każdego wynajmowanego sprzętu.

https://hallon.net.pl/kontaktu/

Zobacz także

Porady eventowe

Atrakcje na imprezę dla dzieci i nastolatków

Bardzo często na imprezach okolicznościowych, gośćmi będą także... mali i młodzi ludzie. Jak powszechnie wiadomo, bardzo szybko potrafią się znudzić towarzystwem dorosłych i dobrze zastawiony stół z wesołymi biesiadnikami to dla nich za mało.

hulo rehabilitacja
Porady eventowe

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie...

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie… Słyszeliście już o tym miejscu? hullo to nie tylko świetna zabawa i wiele atrakcji, ale także szeroka oferta usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wspieranych przez wysokiej rangi specjalistów: terapeutów, rehabilitantów oraz lekarzy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym miejscem. Nasza sala sensoryczna specjalnie dla Ciebie wyposażona jest […]

Zorganizuj z nami wydarzenie!

Organizujemy duże i małe eventy. W naszej ofercie znajdziesz propozycję zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmy.

Sprawdź, co robimy!