Catering/Posiłki regeneracyjne

Prowadzisz zakład pracy zatrudniający pracowników i chcesz im zapewnić wyżywienie? Nasze posiłki regeneracyjne to idealne rozwiązanie

Efektywny pracownik to najedzony pracownik, wie to każdy dobry szef. Jeśli zlecisz nam zadanie nakarmienia Twojego zespołu, masz pewność że zajmą się tym profesjonaliści.

Oferta posiłków zostanie dopasowana do wielkości Twojej organizacji i potrzeb jej pracowników. Sprawdź, dlaczego nasze posiłki trafią do serc Twojego personelu.

Zdrowie, jakość i zróżnicowane menu

Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla dużych grup. Dysponujemy profesjonalną kuchnią i przeszkolonym personelem. Warto żebyś wiedział również o tym, że:

  • Posiłki przygotowujemy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26.07.2016 w sprawie środków spożywczych oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego. Co oznacza że, do przygotowania posiłków używamy tylko naturalnych składników, bez konserwantów, aromatów lub sztucznych barwników.
  • Zróżnicowanie menu to nasza mocna strona. Menu układane jest z tygodniowym wyprzedzeniem na kolejne dwa tygodnie, co oznacza że posiłek nie powtórzy się przez 21 dni!
  • Nasze porcje są naprawdę duże. Ponadto użycie produktów o wysokiej jakości powoduje, że nie sprzedajemy pustych kalorii. Nawet największy ektomorfik poskromi swój głód.

Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci menu, które spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Sprawdź również naszą ofertę cateringową!

Wszelkie podstawowe informacje znajdziesz na stronie Catering.

Pobierz przykładowe menu

Ostatnia aktualizacja: 19 grudnia 2022

Poproś o przykładowe menu posiłków regeneracyjnych!

Możemy pisać o tym, że nasze dania smakują najlepiej na świecie, ale masz prawo nam nie uwierzyć. Dlatego też, co powiesz na możliwość degustacji przed podjęciem decyzji?