Porady eventowe

Atrakcje na imprezę dla dzieci i nastolatków

Bardzo często na imprezach okolicznościowych, gośćmi będą także… mali i młodzi ludzie. Jak powszechnie wiadomo, bardzo szybko potrafią się znudzić towarzystwem dorosłych i dobrze zastawiony stół z wesołymi biesiadnikami to dla nich za mało.

Warto zastanowić się, jakie atrakcje na imprezę zapewnić najmłodszym gościom. Które z nich najlepiej uatrakcyjnią im czas? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów.

Jeśli Twoja działka jest duża, możesz rozważyć wynajem pompowanego zamku

Zjeżdżalnie, pompowane podesty do skakania i miękkie ściany do odbijania się, dadzą Ci gwarancję na zajęcie dzieci nawet na kilka godzin. Jedyny problem to późniejsze zakończenie tej świetnej zabawy….

Wszystko zależy od tego, jaką przestrzenią dysponujesz. Pamiętaj, że powinna być odpowiednio duża, aby zapewnić odpowiednią odległość od drzew i innych ogródkowych roślinności.

Zmieścisz ją praktycznie wszędzie – fotobudka

Ten wąski, interaktywny słupek jest łatwy do rozstawienia na równej powierzchni i daje zabawę wszystkim gościom, bez wyjątku. Dzieciom i nastolatkom szczególnie przypadną do gustu różne przebrania: szalone peruki, śmieszne okulary i maski. Z takimi gadżetami zdjęcia będą niepowtarzalne, a świetna pamiątka pozostanie na długie lata.

Przy wyborze fotobudki warto zwrócić uwagę na to, aby urządzenie było nowoczesne, a przede wszystkim wyposażone w komponenty o wysokiej jakości. Wtedy masz gwarancję, że wydruk zdjęć będzie najlepszy.

A gdyby tak przenieść dzieci w zupełnie inną rzeczywistość?

…na przykład tę wirtualną? Żyjemy w czasach, kiedy wszystko jest możliwe! Gogle virtual reality pozwolą dzieciakom jeździć na rollercosterze, chodzić po nawiedzonych domach, a nawet zapuścić się w egzotyczne zakątki dżungli amazońskiej.

Uwaga! Ta atrakcja powoduje, że nogi stają się jak z waty, a błędnik szaleje. Każdy organizm reaguje inaczej, ale na ogół już po kilku chwilach przyzwyczaja się i można czerpać w pełni ze wspaniałych doznań. Jest to oczywiście ciekawa atrakcja również dla dorosłych! Pytanie, kto będzie śmiał się głośniej…

Misja: małe co nieco!

Na okazjonalnych imprezach starsi goście jedzą i piją w najlepsze, ale często wśród dzieci trafiają się niejadki. Jak zatem przez żołądek trafić do dziecięcego serca?

Żadne dziecko nie oprze się smakowi kolorowej waty cukrowej. Maszyna do waty cukrowej na imprezie okolicznościowej to bardzo oryginalna atrakcja, która bez wątpienia skusi nawet i część starszych gości.


Jak widać, jest wiele możliwości na zapewnienie dobrej zabawy dzieciom i nastolatkom w czasie imprezy. Każdy znajdzie coś dopasowanego do preferencji, a dobra agencja eventowa doradzi, jaka atrakcja będzie idealna i jak ją odpowiednio zorganizować.

Zobacz także

hulo rehabilitacja
Porady eventowe

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie...

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie… Słyszeliście już o tym miejscu? hullo to nie tylko świetna zabawa i wiele atrakcji, ale także szeroka oferta usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wspieranych przez wysokiej rangi specjalistów: terapeutów, rehabilitantów oraz lekarzy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym miejscem. Nasza sala sensoryczna specjalnie dla Ciebie wyposażona jest […]

życzenia
Z życia Hallon

Życzenia Świąteczne

Święta to radosny i rodzinny czas, w którym ludzie na całym świecie celebrują ważne wydarzenia i tradycje. Wiele osób w tym czasie spotyka się z rodziną i przyjaciółmi, gotuje specjalne potrawy, dzieli prezentami, składa życzenia lub podejmuje inne aktywności, takie jak odwiedzanie kościoła lub uczestnictwo w specjalnych ceremoniach religijnych. Często święta są też okazją do […]

Zorganizuj z nami wydarzenie!

Organizujemy duże i małe eventy. W naszej ofercie znajdziesz propozycję zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmy.

Sprawdź, co robimy!