Porady eventowe

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie…

hulo rehabilitacja

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie…

Słyszeliście już o tym miejscu? hullo to nie tylko świetna zabawa i wiele atrakcji, ale także szeroka oferta usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wspieranych przez wysokiej rangi specjalistów: terapeutów, rehabilitantów oraz lekarzy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym miejscem.

Nasza sala sensoryczna

specjalnie dla Ciebie wyposażona jest we wszystkie urządzenia i pomoce potrzebne do terapii integracji sensorycznej, która usprawniają i porządkują wrażenia zmysłowe, przyczyniają się do poprawy przetwarzania bodźców ze świata zewnętrznego, które docierają poprzez zmysły. 

W sali znajduje się kabina sensoryczna oraz akcesoria do huśtania, kręcenia się, podciągania, wspinania czy unoszenia, więc jest to w pełni wyposażona.

Do dyspozycji są również piłki do ćwiczeń całego ciała, trampoliny, drabinki, pełzaki, łóżko wodne, tor świetlny, drabinki oraz materace do rehabilitacji i wiele innych akcesoriów.

Sala sensoryczna
Sala sensoryczna

Fizjoterapia

Pomocne w poprawie zdrowia są zajęcia z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii oraz elektroterapii (prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne,  elektrostymulacja, prądy TENS, prądy galwaniczne i jonoforeza),  światłolecznictwo (lampa SOLLUX, lampa BIOPTRON), krioterapia miejscowa ultradźwięków, pole magnetyczne o niskiej częstotliwości, lasera wysokoenergetycznego oraz terapia falą uderzeniową.

vectis specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny
vectis specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny

Nasze zaawansowane oprogramowanie VAST.REHAB, które jest znaczącym wsparciem dla osób potrzebujących usprawnienia, dlatego nie zwlekaj z skorzystania już dziś.

Kinezjotaping oraz plastrowanie dynamiczne ma działanie przeciwbólowe i otwierające do kolejnych etapów terapii.

Kinezyterapia
Kinezyterapia

W naszej bogatej ofercie jest także hydroterapia, masaż leczniczy, relaksacyjny, kamieniami, zajęcia zdrowy kręgosłup i gimnastyka korekcyjna.

Masaż

Jedna z najstarszych technik terapeutycznych bądź relaksacyjny. Jest to forma terapii, w której wykorzystuje się ucisk mechaniczny na tkanki ustroju, ucisk ten wywierany jest najczęściej rękoma terapeuty. W naszej ofercie znajdziesz masaże takie jak: leczniczy, sportowy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, wirowy kończyn, limfatyczny, antycellulitowy, podciśnieniowy.

hullo rehabilitacyjnie, terapeutycznie, sensorycznie… to najlepsze miejsce w okolicy

Wszystkie powyższe usługi oraz zajęcia dostępne są w hullo.

http://hullocentrum.pl/

Więcej informacji uzyskacie wchodząc na www.hullo.pl lub dzwoniąc pod numer 512 909 172. Serdecznie zapraszamy.

Więcej artykułów

Zobacz także

życzenia
Z życia Hallon

Życzenia Świąteczne

Święta to radosny i rodzinny czas, w którym ludzie na całym świecie celebrują ważne wydarzenia i tradycje. Wiele osób w tym czasie spotyka się z rodziną i przyjaciółmi, gotuje specjalne potrawy, dzieli prezentami, składa życzenia lub podejmuje inne aktywności, takie jak odwiedzanie kościoła lub uczestnictwo w specjalnych ceremoniach religijnych. Często święta są też okazją do […]

Życzenia Świąteczne
Z życia Hallon

Świąteczne życzenia oraz noworoczne pozdrowienia 2023

W tym szczególnym okresie, gdy świat oblewają światełka, a serca napawają ciepłem bliskich, chcemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku! Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam radość, spokój i wiele niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Niech będą one czasem odpoczynku od codziennych trosk oraz momentem refleksji nad tym, […]

Zorganizuj z nami wydarzenie!

Organizujemy duże i małe eventy. W naszej ofercie znajdziesz propozycję zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmy.

Sprawdź, co robimy!