Hallon testuje

Testowaliśmy możliwości okularów do rzeczywistości wirtualnej

Jako agencja zajmująca się organizowaniem różnorodnych wydarzeń, dbamy o poszerzanie oferty o możliwie jak najbardziej nowoczesne rozwiązania.

Ważne jest dla nas to, aby móc proponować naszym Klientom szeroki wachlarz atrakcji eventowych, a przy okazji umożliwić sprawdzenie innym nowinek technologicznych. Wciąż jeszcze nie każdy ma dostęp do cyfrow-komputerowych nowości.

Chcąc zapewnić innowacyjną rozrywkę 2.0, zaplanowaliśmy zakup systemów zapewniających dostęp do wirtualnej rzeczywistości.

Gogle VR pozwalają na przeniesienie się w niezwykłą, trójwymiarową przestrzeń… gdzie część naszych zmysłów staje się integralnym elementem tego świata. Wirtualna rzeczywistość to niesamowite doznania, mogące dostarczyć wiele pozytywnych emocji. Pozwala doświadczyć także czegoś, na co nie mielibyśmy odwagi w naszym „zwyczajnym” życiu.

Przetestowaliśmy więc gogle do VR marki HTC. Wszystko po to, aby sprawdzić, jak to jest oraz nauczyć się obsługiwać urządzenie.

Testerzy (a dokładnie część zespołu agencji Hallon) jeździli rollercosterem po nieczynnych kopalniach, zmagali się z zombie w nawiedzonym domu, a nawet zwiedzali… Rio de Janeiro!

Testy wypadły pozytywnie i wkrótce w ofercie naszej agencji znajdą się zestawy do doświadczania wirtualnej rzeczywistości. Jesteśmy przekonani, że będzie to strzał w dziesiątkę i wielu naszych Klientów z zasmakuje wrażeń cyfrowego świata.

https://hallon.net.pl/kontakt/

Zobacz także

Porady eventowe

Atrakcje na imprezę dla dzieci i nastolatków

Bardzo często na imprezach okolicznościowych, gośćmi będą także... mali i młodzi ludzie. Jak powszechnie wiadomo, bardzo szybko potrafią się znudzić towarzystwem dorosłych i dobrze zastawiony stół z wesołymi biesiadnikami to dla nich za mało.

życzenia
Z życia Hallon

Życzenia Świąteczne

Święta to radosny i rodzinny czas, w którym ludzie na całym świecie celebrują ważne wydarzenia i tradycje. Wiele osób w tym czasie spotyka się z rodziną i przyjaciółmi, gotuje specjalne potrawy, dzieli prezentami, składa życzenia lub podejmuje inne aktywności, takie jak odwiedzanie kościoła lub uczestnictwo w specjalnych ceremoniach religijnych. Często święta są też okazją do […]

Zorganizuj z nami wydarzenie!

Organizujemy duże i małe eventy. W naszej ofercie znajdziesz propozycję zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmy.

Sprawdź, co robimy!